Superliga: FC Hermannstadt – FCSB 2-2, în meci restanţă

Por um escritor misterioso

Descrição

Echipa bucureşteană FCSB a terminat la egalitate joi, în deplasare, scor 2-2, cu formaţia FC Hermannstadt, într-o restanţă din etapa a cincea a
Valentin Crețu și-a găsit cu greu cuvintele, în momentul în care a fost întrebat despre situația sa de la FCSB
REZUMAT Hermannstadt - FCSB 2-2. Dawa a comis-o, iar FCSB a lăsat două puncte la Sibiu
CFR Cluj se impune în restanţa cu Hermannstadt şi consolidează poziţia secundă în Superligă
LIVE foto video - Meciul anului la Sibiu: FC Hermannstadt - FCSB 2-2. Sibienii au avut 40 de minute superioritate numerică
Petrolul Ploiești - FC Hermannstadt 0-0
FCSB, pas greșit la Sibiu. „Roș-albaștrii” au remizat
Știri FC Hermannstadt de ultimă oră
Vedetele etapei a 14-a în Superliga la fotbal masculin
FCSB, 2-2 spectaculos în restanța cu Hermannstadt! Partidă cu două penalty-uri și cartonaș roșu - Eurosport
Schimbarea greșită făcută de FCSB la meciul cu Hermannstadt: ”Era periculos!”
FCSB - Hermannstadt 2-2 » Roș-albaștrii au fost conduși de două ori de Hermannstadt și au salvat un punct în prelungiri
Exclusiv Jucătorii de la Hermannstadt nu și-au primit toate restanțele, deși clubul a anunțat că “plățile sunt la zi”
Hermannstadt - FCSB 2-2, Remiză la Sibiu! Vicecampioana e la trei puncte de CFR Cluj
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)